Slide 1
Antonio Pizza&Pasta
Wyjątkowa pizza na Pradze Południe

Najlepsze ciasto i duży wybór składników

SPRAWDŹ I ZAMÓW

SPRAWDŹ I ZAMÓW

SPRAWDŹ I ZAMÓW

Slide 2
ANTONIO PIZZA&PASTA
Spróbuj naszych burgerów!

Soczysty kotlet w doskonałej bułce oraz sycące dodatki

SPRAWDŹ I ZAMÓW

SPRAWDŹ I ZAMÓW

SPRAWDŹ I ZAMÓW

previous arrow
next arrow

IMPREZY I CATERING

Imprezy okazjonalne

Zapraszamy do organizacji w naszym lokalu imprez okazjonalnych: komunii, chrzcin, konselacji, imprez urodzinowych. Menu przygotujemy zgodnie z Państwa potrzebami i możliwościami. W celu ustalenia menu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Nasz lokalizacja na Pradze Południe umożliwia dogodny dojazd z okolicznych dzielnic.

Catering

Zapewniamy catering na dowolne imprezy. Państwa sale konferencyjną czy biuro przeobrazimy w salę bankietową, podamy Państwu pyszne zakąski, tartinki – wykwintne kanapki i to co sobie Państwo zażyczą. Na deser polecamy petit feure – wykwintne mini ciasteczka najlepszych cukierników. Nasze dekoracje kwiatowe stworzą wyjątkowy nastrój. Zapewniamy profesjonalną, uśmiechniętą obsługę. Gdy nie dysponują Państwo miejscem na imprezę zaproponujemy na tę okazję coś odpowiedniego.
 

Spotkania Firmowe

Pracując w biurze często mamy do czynienia ze spotkaniami biznesowymi. Część z nich odbywa się restauracjach jednak zdarzają się i takie w siedzibie firmy. Jeżeli spotkanie trwa dłużej niż godzinę zazwyczaj sama kawa i herbata nie wystarczają – warto wówczas zamówić profesjonalny catering. W zależności od rodzaju spotkania, pory dnia czy też wielkości  budżetu możemy dopasować catering do Państwa potrzeb.

Adres

ul. Majdańska 7, Warszawa Praga-Południe

Email

kontakt@antoniopizza.pl

Telefon

+48 22 498 70 07

Godziny otwarcia

11:00-23:00